Oferta

Od 1999 roku dział urządzeń biurowych I-BS.pl sp. z o.o. świadczy autoryzowany serwis kopiarek i urządzeń drukująco-skanujących.

km_znak_certyfikacji_silver_sminiDostarczamy zarówno nowe, jak i używane maszyny po przeglądach technicznych. Służymy doradztwem w zakresie doboru i optymalizacji procesu druku oraz kopiowania dla indywidualnych potrzeb biura. Prowadzimy autoryzowany serwis. Działając od lat na terenie całej Polski, dostarczamy rozwiązania najwyższej klasy i zapewniamy fachowe wsparcie doświadczonego personelu.

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne


Innowacje wprowadzane przez Konica Minolta łączą kolorowe i monochromatyczne drukowanie. Ponadto umożliwiają kopiowanie w ekonomicznych systemach, które zapewniają wysoką jakość, elastyczność i funkcjonalność.

Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne


Wysoka jakość, drukowanie i kopiowanie monochromatyczne w wysokiej rozdzielczości, szybkie skanowanie z elastyczną obsługą papieru oraz możliwości wykańczania są cechami charakterystycznymi, wyróżniającymi systemy monochromatyczne Konica Minolta. Pełna linia oferuje wszystko- od małych, szybkich urządzeń do wykonywania niewielkich nakładów, po mocne i produktywne systemy przeznaczone do dużych obciążeń.

Kserokopiarki używane


Modele oferowane przez dział Urządzeń Biurowych I-BS.pl są najnowszymi na rynku. Stopień ich zużycia według stanów licznika często jest poniżej 30% dopuszczalnego przebiegu, założonego przez producenta. Maszyny dostarczane są po gruntownym przeglądzie i konserwacji z wymianą niezbędnych podzespołów eksploatacyjnych. Gwarantujemy dostawę, instalację oraz przeszkolenie personelu, dodatkowo udzielamy gwarancję, której treść nie różni się od gwarancji, jaką udzielamy na kopiarki nowe, co gwarantuje długotrwałą eksploatację.

Systemy druku

Kolorowe i monochromatyczne drukowanie w wysokiej jakości to świetna obsługa papieru oraz elastyczne możliwości wykańczania, jak również łatwa integracja sieciowa. Systemy drukowania bizhub P, są doskonałymi urządzeniami, gdy nie ma potrzeby obsługiwania papierowych oryginałów.

Dzierżawa

Dzierżawa kserokopiarek (wynajem kserokopiarek) to świetne rozwiązanie dla firm. Oferujemy najnowsze modele kserokopiarek, jak i używane bez ponoszenia kosztów zakupu oraz kosztów związanych z eksploatacją i serwisem. Oferujemy szybką i profesjonalną obsługę serwisową, niski koszt miesięczny oraz kserokopiarki o szerokim wachlarzu funkcjonalności.

Dodaj komentarz