Serwis

Jesteśmy solidnym partnerem w zakresie serwisowania kserokopiarek i drukarek wiodących marek takich jak: Konica-Minolta, Sharp, HP, Oki. Zależy nam na tym aby nasz klient był zawsze zadowolony z wykonanych usług.

Od przeszło 10 lat stawiamy sobie nowe cele, zdobywając uznanie i zaufanie klientów. Do tej pory mogliśmy się sprawdzić w wielu sytuacjach. Nie straszne są nam usterki i problemy techniczne. Dokładamy wszelkich starań, aby zespół naszych specjalistów stale się kształcił i poznawał nowe metody serwisowania oraz był na bieżąco ze zmieniającym się sprzętem na rynku.

Profil działalności I-BS.pl to profesjonalny serwis zapewniający gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę techniczną: kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek wielkoformatowych, niszczarek i liczarek banknotów. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz dostawą tonerów oryginalnych i alternatywnych, a także dystrybucją sprzętu biurowego nowego i używanego takich marek jak: Konica-Minolta, Sharp, HP, Samsung, OKI, KyoceraMita, Brother, Canon.

  • Dostarczamy nowoczesne urządzenia biurowe gwarantujące profesjonalne zarządzanie dokumentami w każdej firmie;
  • Prowadzimy doradztwo w zakresie optymalnego doboru urządzeń do specyfiki pracy klienta;
  • Obejmujemy naszych klientów kompleksową opieką gwarancyjną i pogwarancyjną w zakresie: napraw, konserwacji, dostarczania materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych;
  • Przeprowadzamy bezpłatne szkolenia klientów w zakresie obsługi zakupionych urządzeń;
  • Umożliwiamy naszym klientom bezpłatne testy konkretnych urządzeń przed podjęciem decyzji o zakupie;
  • Oferujemy dogodne warunki dzierżawy i leasingu jak również możliwość zakupu ratalnego w określonych przypadkach.

W ofercie mamy również, dzierżawę i wynajmem kserokopiarek, funkcjonujemy na terenie województw: Podkarpackiego, Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Małopolskiego. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie całego kraju. Zapraszamy do wizyty w naszych punktach, bądź do kontaktu mailowego i telefonicznego. Chętnie odpowiemy na każde Państwa zapytanie.

Wynajem oraz dzierżawa kserokopiarek pozwala Państwu na wykorzystanie zaawansowanego i niezwykle pomocnego sprzętu w firmie bez dużych kosztów. Sprzęt jest udostępniany na określony czas, a oddając go, mogą Państwo wybrać kolejny (nowszy) bądź taki, który będzie najlepiej spełniać swoje zadanie w biurze. Usługa dzierżawy i wynajmu nie jest droga, pozwala na redukcję kosztów w firmie przy zachowaniu wysokich standardów pracy. Zachęcamy do zapoznania się z listą urządzeń, które udostępniamy do wynajmu i dzierżawy.

Umowa serwisowa na kopie

Masz dość przetargów na zakup tonerów i usług serwisowych? Mamy rozwiązanie! Zachęcamy do przejścia na umowę obejmującą pełną obsługę serwisową z rozliczeniem za kopie. Wszystkie koszty serwisu są po naszej stronie.

Oferujemy:
» Ekspertyzy, instalacje, kalibracje, przeglądy bieżące, konserwacje, naprawy;

» Szybką obsługę, konkurencyjne ceny, solidność, szkolenie obsługi;

» Możliwość naprawy w siedzibie Klienta lub odbiór uszkodzonego sprzętu.

Dostępne formy usług serwisowych:
» Standardowa usługa serwisowa – obejmuje naprawy, przeglądy okresowe, a także wymianę części i materiałów eksploatacyjnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzeń wielofunkcyjnych;

» Umowa ryczałtowa – określa ogólne warunki serwisu, gwarantując jednocześnie niezmienne koszty i preferencyjne ceny. Klient ponosi stałą opłatę miesięczną lub kwartalną;

» Umowa całkowitej obsługi serwisowej – jedyny koszt jaki ponosi użytkownik to koszt każdej wykonanej kopii. Po zsumowaniu wszystkich wykonanych kopii lub wydruków użytkownik może przewidzieć i zaplanować budżet. W przypadku tej umowy to I-BS.PL zajmuje się wszystkimi elementami związanymi z eksploatacją sprzętu, takimi jak materiały eksploatacyjne, części zamienne, konserwacje, przeglądy, naprawy.

Nasze atuty:
» Masz pewność natychmiastowej reakcji ze strony naszych serwisantów;

» Nie martwisz się o to czy już czas na konserwację urządzenia – to jest na naszej głowie;

» Nie musisz troszczyć się o wymianę części i materiałów eksploatacyjnych (w przypadku umowy);

» Nasi serwisanci są do Twojej dyspozycji.

Dodaj komentarz